VYKUPUJEME KOVOVÝ ODPAD

Od svého vzniku se zaměřujeme na nové kovové výrobní odpady, které třídíme a upravujeme pro slévárny a ocelárny z EU. Na třídění kovových odpadů přistavujeme ocelové kontejnery o objemu 5 nebo 10 m³ a velkokapacitní kontejnery ABROLL. Po dohodě je možné dodat i kontejnery speciální (uzavřené proti vodě, s dvojitým dnem na odtok emulzí atd.). Provozujeme nový kontejnerový systém (cca 250 ks kontejnerů) s šesti nosiči kontejnerů. Samozřejmostí je pravidelná údržba kontejnerů. Volně uložené kovové odpady můžeme také naložit a odvést pomocí dvou nákladních vozů s hydraulickou rukou případně plošinovým autem.

Image

Kovové odpady jsou přijímány na provozu v Líních – průmyslová zóna Valcha. Na veškeré kovové odpady je vedena evidence odpadů (SW ENVITA – INISOFT). Ceny kovových odpadů jsou vždy stanoveny individuálně dle kvality, množství a momentální situace na světovém trhu. Prosím, kontaktujte nás, rádi oceníme Váš kovový odpad.

pro lepší představu

GALERIE

Stacks Image 284
Stacks Image 286
Stacks Image 288
Stacks Image 290
Stacks Image 292
Stacks Image 294
Stacks Image 296
Stacks Image 298
Stacks Image 300
Stacks Image 302
Stacks Image 304
Stacks Image 306
Stacks Image 308
Stacks Image 310
Stacks Image 312

Společnost se od svého vzniku zaměřuje na nové kovové výrobní odpady, které třídíme a upravujeme pro slévárny a ocelárny z EU.

CERTIFIKÁTY

Copyright © 2023 Trhy kovového odpadu – Plus, spol. s r.o. všechna práva vyhrazna.
Cookie Banner